1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Aktivity

Podpora mladých talentov

ARS FORUM, o.z. v rámci svojich aktivít podporuje aj mladých talentovaných ľudí z regiónov Gemera, Malohontu a Novohradu.

Michal Šereš- talentovaný mladý výtvarník

V roku 2010 natočilo ARS FORUM dokumentárny portrét o mladom výtvarnom talente Michalovi Šerešovi z Rimavskej Soboty. Film bol uverejnený v Rómskej internetovej televízii: www.gipsytv.eu v programe: Talenty pre Slovensko.

Link: http://www.gipsytv.eu/gipsy-television/spravy/slovensko/predstavujeme-talenty-pre-slovensko-michal-seres.html?page_id=2033

Článok o Michalovi Šerešovi z dielne ARS FORUM bol publikovaný v regionálnom týždenníku mesta Rimavská Sobota Gemerské zvesti a Gomori Hírlap a na internetovej stránke: www.regionoviny.sk.

Link: http://gemer.regionoviny.sk/aktual/publicistika/michal-seres-mlady-vytvarny-talent


Dokumentárny portrét o Michalovi Šerešovi bol dňa 5. júna 2012 prezentovaný aj v Bratislave na podujatí: „Talenty Novej Európy“, kde sa prezentovali mladí talentovaní ľudia v oblasti vedy a umenia.


Jozef Balog- talentovaný mladý spevák

V roku 2012 natočilo ARS FORUM dokumentárny portrét o talentovanom 13- ročnom spevákovi Jozefovi Balogovi z Rimavskej Soboty zo sídliska Dúžavská cesta. Film bol uverejnený v Rómskej internetovej televízii: www.gipsytv.eu v programe: Talenty pre Slovensko.

Link: http://www.gipsytv.eu/gipsy-television/spravy/slovensko/talenty-pre-slovensko-predstavujeme-spevaka-jozka-baloga.html?page_id=2486


Článok o Jozefovi Balogovi z dielne ARS FORUM bol publikovaný v regionálnom týždenníku mesta Rimavská Sobota Gemerské zvesti a na internetovej stránke: www.regionoviny.sk.

Link: http://regionoviny.sk/2012/01/jozef-balog-talentovany-spevak-z-rimavskej-soboty/
Pavel Berky- talentovaný mladý módny návrhár

ARS FORUM napísalo článok o talentovanom mladom Rómovi Pavlovi Berkyovi z Vrboviec v okrese Rimavská Sobota (Gemer), ktorý sa úspešne presadil v módnom návrhárstve v Česku. Článok bol uverejnený v týždenníku Gemerské zvesti a na internetovej stránke: www.regionoviny.sk.

Link: http://regionoviny.sk/2012/05/pavel-berky-z-gemera-zne-v-cesku-uspechy-v-modnom-navrharstve-2/